Rezultate Olimpiada de Cunoștințe Biblice 2016 – faza pe Conferință

Avem bucuria să vă oferim rezultatele la Olimpiada de Cunoștințe Biblice 2016 (Olimpiada de Religie) – faza pe Conferință. Testele care au fost date le puteți descărca de aici.

Grupele I – IV

Nr

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

1

Rață Anca Ioana

BC

Serbănești

2

Șestun Viorel

98

Premiul de excelenta

2

Gherasim Lorian

SV

Burdujeni

2

Lupu Savel 

92

Premiul 1

3

Țiplea Loriana

SV

Suceava

4

Lupu Savel

92

Premiul 1

4

Barbalata Tudor

BT

Botosani Betel

1

Burlacu Ovidiu

88

Premiul 1

5

Nicolescu Bianca

BT

Saveni

4

Neacsu Eduard

88

Premiul 1

6

Ilie Narcis

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

88

Premiul 1

7

Meteleț Alexandru

BT

Botoșani Speranța

2

Cristea Dorin

86

Premiul 2

8

Drob Cristian Eduard

NT

Piatra Neamț

3

Gherge Laurentiu

86

Premiul 2

9

Jalba Carmina

GL

Matca 1

4

Iacob Stelian

86

Premiul 2

10

Calinescu Ana-Maria

BT

Botosani Betel

3

Burlacu Ovidiu

84

Premiul 2

11

Chirilianu Norris

GL

Galati Betania

1

Chirilianu Eugen

82

Premiul 2

12

Vasilache Anaiss

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

82

Premiul 2

13

Calinescu Marta-Eliza

BT

Botosani Betel

4

Burlacu Ovidiu

82

Premiul 2

14

Drob Raluca

NT

Piatra Neamț

1

Gherge Laurentiu

80

Premiul 2

15

Lupu Naomi

SV

Suceava

2

Lupu Savel

80

Premiul 2

16

Goleanu Ioana

BT

Movileni

4

Tilihoi Eduard

80

Premiul 2

17

Miron Freddy Luis

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

76

Premiul 3

18

Țiplea Iuliana

SV

Suceava

4

Lupu Savel

76

Premiul 3

19

Chirilianu Beatrice

NT

P Neamt Sarata

3

Chirilianu Costel

74

Premiul 3

20

Vernica Samuel Angelo

NT

Roman

3

Profir Eugen

74

Premiul 3

21

Țabrea Fabian

SV

Vatra Dornei

1

Huean Olivian

72

Premiul 3

22

Ilaș Lavinia

IS

Poiana

4

Daniluc Daniel

72

Premiul 3

23

Holca Marta

SV

Patrauti

2

Chidovet Iosif

70

Premiul 3

24

Condrache Emina Sarah

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

70

Premiul 3

25

Florea Marta Gabriela

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

70

Premiul 3

26

Rascu Abiram

BT

Concesti

3

Tilihoi Eduard

70

Premiul 3

27

Morariu Eliza

IS

Perieni

3

Asaftei Mugurel

70

Premiul 3

28

Ion Vlad Emanuel

GL

Galati Betania

4

Chirilianu Eugen

70

Premiul 3

29

Condrache Rebeca

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

69

Mentiune

30

Condrache Dragoș

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

68

Mentiune

31

Băsescu Giulia Loriana

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

68

Mentiune

32

Anghel-Iamandei Lorena

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

68

Mentiune

33

Crisan Gabriel

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

68

Mentiune

34

Istrate Sebastian

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

68

Mentiune

35

Chiritoiu Bogdan

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

68

Mentiune

36

Panaitiu Claudia

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

68

Mentiune

37

Ilie Bebe Adelin

GL

Matca 1

4

Iacob Stelian

68

Mentiune

38

Poenari George Lavinius

SV

Botus

1

Varadi Iuliu

66

Mentiune

39

Popescu Ingrid

SV

Gura Humorului

1

Popescu Valentin

66

Mentiune

40

Bivol Viviana-Lorena

SV

Suceava

2

Lupu Savel

66

Mentiune

41

Bulboacă Gabriela

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

66

Mentiune

42

Goleanu Andreea

BT

Movileni

2

Tilihoi Eduard

66

Mentiune

43

Goleanu Emanuela

BT

Movileni

2

Tilihoi Eduard

66

Mentiune

44

Mareniuc Ioana

SV

Patrauti

2

Chidovet Iosif

66

Mentiune

45

Popovici Eduard

SV

Suceava

2

Lupu Savel

66

Mentiune

46

Rascu Andrei

BT

Concesti

2

Tilihoi Eduard

66

Mentiune

47

Chiritoiu Ana

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

66

Mentiune

48

Sovea Estera Daniela

SV

Suceava

3

Lupu Savel

66

Mentiune

49

Costea Roxana

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

66

Mentiune

50

Scîrțu Olivia-Rebeca

IS

Frumusica

3

Daniluc Daniel

66

Mentiune

51

Condrache Teofil

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

66

Mentiune

52

Florea Elisei

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

66

Mentiune

53

Capota Ema Raluca

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

65

Mentiune

54

Macalau Vasile Codrut

VN

Tamboiesti

1

Chiriac Daniel

65

Mentiune

55

Chirilianu Eduard

SV

Chiril

1

Huean Olivian

64

Mentiune

56

Patilea Daniel-David

GL

Pechea

1

Neacsu Dorel

64

Mentiune

57

Raducan Luis

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

64

Mentiune

58

Cervinschi Alexandru Stefan

SV

Patrauti

3

Chidovet Iosif

64

Mentiune

59

Hremaliuc Luiza Georgiana

SV

Moldovita

2

Luncanu Ovidiu

62

60

Dragnea Corina-Emanuela

IS

Targu Frumos

2

Apostol Beniamin

62

61

Florea Matei Florin

NT

Roman

3

Profir Eugen

62

62

Croitoru Larisa Andra

GL

Matca 2

3

Nunu Ionut

62

63

Turca Aurelia- Georgiana

IS

Rediu

3

Butuc Onisim

62

64

Loba Andra

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

60

65

Plesuvu Iulia

BC

Budesti

1

Ciolac Neculai

60

66

Băsescu Adelin

BT

Dorobanti

1

Apostol Alin

60

67

Daniele Olariu

SV

Arbore

1

Morhan Dumitru

60

68

Tiplea Candice Estelle

SV

Suceava

1

Lupu Savel

60

69

Balanescu Alexandru

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

60

70

Ciocan Robin Cristian

NT

Miron Costin

2

Horîndău Daniel

60

71

Macalau Larisa Mihaela

VN

Tamboiesti

2

Chiriac Daniel

60

72

Morariu Andreea

IS

Perieni

2

Asaftei Mugurel

60

73

Cucu Albert Beniamin

VS

Pogana

3

Stavarachi Ionut

60

74

Gogotă Raluca

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

60

75

Marin Alisa-Ruth

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

60

76

Chihaia Alexandra

IS

Poienita/Iasi

1

Bursuc Cornel

59

77

Vernica  Theodor

NT

Roman

1

Profir Eugen

58

78

Șveduneac Sara

SV

Maritei

1

Pauliuc Paul Florin

58

79

Buboaca Justin

VN

Gugesti

1

Mohorea Ticu

58

80

Ciobanu Lavinia

IS

Deleni

1

Ciobanu Constantin

58

81

Cristea Ruben

BC

Bacau centru

2

Burlacu Pavel

58

82

Ferent Elisa

BC

Strugari

2

Apostol Dragos

58

83

Caluian Filip

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

58

84

Lungu Olivia 

BT

Botosani Betel

3

Burlacu Ovidiu

58

85

Stavarache Elisei

SV

Suceava

3

Lupu Savel

58

86

Barcan Elias Andi    

NT

Stefan Cel Mare

4

Hotnog Titi

58

87

Radu Bogdan

GL

Matca 1

4

Iacob Stelian

58

88

Curcan Evelina

BT

Concesti

1

Tilihoi Eduard

57

89

Cuzuioc Estera

NT

Stefan Cel Mare

2

Hotnog Titi

56

90

Burcă Simida

BT

Calugareni

2

Apostol Alin

56

91

Farcaș Rebeca

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

56

92

Șorea Grațiela

SV

Iaslovăț

2

Morhan Dumitru

56

93

Ursan Denisa

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

56

94

Balanescu Gabriei

GL

Matca 2

3

Nunu Ionut

56

95

Panainte Sergiu

IS

Perieni

3

Asaftei Mugurel

56

96

Barbacariu Dănuț

BT

Roma

1

Apostol Alin

54

97

Prisacari Adelina Ștefania

SV

Milișăuți

1

Morhan Dumitru

54

98

Varasciuc Iemia

SV

Patrauti

1

Chidovet Iosif

54

99

Amalitii Albert 

NT

P Neamt Sarata

2

Chirilianu Costel

54

100

Ciocan Andra Rebeca

NT

Miron Costin

2

Horîndău Daniel

54

101

Tănase Robert

BC

Bacau centru

2

Burlacu Pavel

54

102

Ciubotaru Cosmina

BT

Dorohoi

2

Andrei Daniel

54

103

Ursu Tutuianu Andreea   

SV

Colacu

2

Varadi Iuliu

54

104

Plamada Filip Samuel

IS

Strunga

2

Apostol Beniamin

54

105

Tipa Oana-Gabriela

BT

Bajura

3

Sava Iulian

54

106

Dragomir Andres

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

54

107

Ursan Otniel Eduard

IS

Poiana

3

Daniluc Daniel

54

108

Varasciuc Elisa 

SV

Patrauti

1

Chidovet Iosif

53

109

Gherghe Ines

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

52

110

Baciu Claudia

SV

Suceava

1

Lupu Savel

52

111

Burcă Andreea

BT

Calugareni

1

Apostol Alin

52

112

Iacob Sara

BT

Roma

1

Apostol Alin

52

113

Pohrib Karina

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

52

114

Chiriac Liviu Samuel

BC

Budesti

2

Ciolac Neculai

52

115

Duliba Ruben

NT

Bodeştii de Jos

2

Dascalu Viorel

52

116

Prăvălici Simona

SV

Solca

2

Penticostal

52

117

Istrati Raluca

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

52

118

Visan Noemina

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

52

119

Acsinte Andreea

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

52

120

Cotruță Daniela

BT

Dorobanti

3

Apostol Alin

52

121

Crinta Magda

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

52

122

Calin Alex

GL

Galati Betania

3

Chirilianu Eugen

52

123

Gheorghitoaia Andra-Raluca 

IS

Lespezi/Pascani

3

Bursuc Cornel

52

124

Tonu Andreia

IS

Glodenii Gandului

3

Apostol Beniamin

52

125

Timofte Alexandra Naomi

BT

Roma

4

Apostol Alin

52

126

Ciubotaru Gabriela

BT

Dorohoi

1

Andrei Daniel

51

127

Nicolae Karina

GL

Galati Betania

1

Chirilianu Eugen

51

128

Barsan Sebastian

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

50

129

Pargaru Ștefan

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

50

130

Solomon Roberto

BT

Botosani Betel

1

Burlacu Ovidiu

50

131

Sovea Rebeca Eliza

SV

Suceava

1

Lupu Savel

50

132

Axenie Vivi

GL

Slobozia Corni

1

Mardare Ionel

50

133

Capota Andra Lorena

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

50

134

Condrache Razvan

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

50

135

Ghiuzan Emi

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

50

136

Iftimia Klauss

NT

Bodeştii de Jos

2

Dascalu Viorel

50

137

Niţă Gabriel

NT

Bodeştii de Jos

2

Dascalu Viorel

50

138

Crinta Nicușor Dinu

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

50

139

Humelnicu Olivia-Mădălina

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

50

140

Imbir Ariadna Sarmiza

BT

Bajura

2

Sava Iulian

50

141

Teioșanu Cătălin

BT

Darabani

2

Hriscu Claudiu

50

142

Domnescu Beatrice Abigaela

VN

Bordesti de Sus

2

Mohorea Ticu

50

143

Marin Andreeea

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

50

144

Crinta Valentin

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

50

145

Gavriluță Sergiu

BT

Darabani

3

Hriscu Claudiu

50

146

Rașcu Maria-Roxana

IS

Poiana

3

Daniluc Daniel

50

147

Mihălescu Alexandra

SV

Marginea

4

Paslaru Petrica

50

148

Moruz Larisa-Gianina

VS

Vaslui Maranata

4

Ropotica Stefan

50

149

Ursan Robert

IS

Poiana

4

Daniluc Daniel

50

150

Mardare Vali Ionut

NT

Roman

1

Profir Eugen

49

151

Prăvălici Otniel

SV

Marginea

4

Paslaru Petrica

49

152

Sandu Daniel Adelin

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

48

153

Gavril Lavinia

BT

Hlipiceni

1

Neacsu Eduard

48

154

Ilie Ruben-Albert

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

48

155

Arionesei Ioana Beatrice

IS

Poiana

1

Daniluc Daniel

48

156

Avadanei Claudia

BC

Supan

2

Apostol Dragos

48

157

Deliu Lucia 

NT

P Neamt Sarata

2

Chirilianu Costel

48

158

Chebac Daniel Cristian

VS

Vaslui Maranata

2

Ropotica Stefan

48

159

Dobrea Sarah-Nicole

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

48

160

Atănăsoai Liana- Narcisa

IS

Rediu

4

Butuc Onisim

48

161

Cioabă Eduard-Marius

IS

Glodenii Gandului

4

Apostol Beniamin

48

162

Cuciurean Ovidiu

SV

Vatra Dornei

1

Huean Olivian

47

163

Padurariu Estera

BT

Hlipiceni

1

Neacsu Eduard

47

164

Balmus Razvan

VS

Peicani

1

Cotruta Willy

47

165

Amaliții Samuel

NT

P Neamt Sarata

1

Chirilianu Costel

46

166

Moldovan Camelia

BC

Bacau centru

1

Burlacu Pavel

46

167

Macovei Andrei

SV

Gura Humorului

1

Popescu Valentin

46

168

Tudosa Denis

IS

Pascani

1

Bursuc Cornel

46

169

Dobreanu Roxana

SV

Patrauti

2

Chidovet Iosif

46

170

Văraru Cătălin

SV

Suceava

2

Lupu Savel

46

171

Bajenaru Ruben

VN

Trestieni

2

Chiriac Daniel

46

172

Condrache Larisa

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

46

173

Iacob Evelina

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

46

174

Muscalita Ovidiu

BT

Costesti

4

Burlacu Ovidiu

46

175

Soltuzu Manuela- Mirela

BT

Dorohoi

2

Andrei Daniel

45

176

Turcu Georgiana Elena

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

44

177

Rosca Catalin

VN

Bordesti de Sus

1

Mohorea Ticu

44

178

Szakcs Maria

VN

Bordesti de Jos

1

Mohorea Ticu

44

179

Ursan Sorina Andrada

IS

Poiana

1

Daniluc Daniel

44

180

Burduloi Sara Olivia

NT

Piatra Neamț

2

Gherge Laurentiu

44

181

Solomon Rachela

NT

Piatra Neamț

2

Gherge Laurentiu

44

182

Ursăi Constantin

BC

Strugari

2

Apostol Dragos

44

183

Știrbu Mădălina

VN

Adjud

2

Sorohan Gabriel

44

184

Bursuc Simida Roberta

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

44

185

Cuzuioc Bianca Adelina

NT

Stefan Cel Mare

3

Hotnog Titi

44

186

Saic Claudia Alisa

BC

Comanesti

3

Apostol Dragos

44

187

Raileanu Giovani Alberto

BT

Tataraseni

3

Tilihoi Eduard

44

188

Manaila Alice-Amy

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

44

189

Călugăru Elena-Roxana

IS

Poiana

3

Daniluc Daniel

44

190

Mitrofan Eduard Albert

SV

Iaslovăț

1

Morhan Dumitru

43

191

Podosu Edi

NT

Stefan Cel Mare

2

Hotnog Titi

43

192

Ciocoiu Beatrice Flavia

BC

Oituz

1

Sandru Ciprian

42

193

Sarafim Andi

BT

Concesti

1

Tilihoi Eduard

42

194

Tuță Naomi Morena

SV

Suceava

1

Lupu Savel

42

195

Isofachescu Carolina

VN

Bordesti de Sus

1

Mohorea Ticu

42

196

Petrice Adelina

VN

Dumitresti

1

Mohorea Ticu

42

197

Alexa Claudiu

IS

Strunga

1

Apostol Beniamin

42

198

Chetran Luiza Loriana

IS

Deleni

1

Ciobanu Constantin

42

199

Cozmeniuc Emanuel

NT

Bodeştii de Jos

2

Dascalu Viorel

42

200

Hrib Eduard Valentin

SV

Iaslovăț

2

Morhan Dumitru

42

201

Ifrim Daniel Narcis

GL

Slobozia Corni

2

Mardare Ionel

42

202

Avădane Marian

IS

Glodenii Gandului

2

Apostol Beniamin

42

203

Istrate Albert

BC

Bacau centru

3

Burlacu Pavel

42

204

Lungu Bogdan

SV

Chiril

1

Huean Olivian

41

205

Turcu Naomi

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

40

206

Ursăi Vasile

BC

Strugari

2

Apostol Dragos

40

207

Rarinca Dragos

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

40

208

Avădanei Mihaela- Alexandra

IS

Glodenii Gandului

2

Apostol Beniamin

40

209

Cucu Marius Adelin

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

40

210

Stanciu Andrei

VS

Vaslui Maranata

2

Ropotica Stefan

40

211

Mihălescu Dumitru

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

40

212

Miclaus Lenuș Roxana

BC

Oituz

4

Sandru Ciprian

40

213

Avram Ionel

SV

Patrauti

1

Chidovet Iosif

39

214

Bartas Alex

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

39

215

Gorea Arina

NT

Piatra Neamț Marăței

2

Alban Gabriel

39

216

Plesuvu Narcis

BC

Budesti

2

Ciolac Neculai

39

217

Zaharia Gimi

BC

Budesti

1

Ciolac Neculai

38

218

Rosca Manuel

VN

Bordesti de Sus

1

Mohorea Ticu

38

219

Ciorcan Ionela Gabriela

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

38

220

Muha Emina

BT

Dorobanti

3

Apostol Alin

38

221

Strugari Marius

SV

Iaslovăț

1

Morhan Dumitru

37

222

Achitei Razvan

NT

Piatra Neamț

1

Gherge Laurentiu

36

223

Chihai Andreia

SV

Patrauti

1

Chidovet Iosif

36

224

Marin Cristina-Loredana

GL

Grivita

1

Neacsu Dorel

36

225

Mirodone Elena

VN

Radulesti

1

Platon Bogdan

36

226

Teioșanu Andrei

BT

Darabani

2

Hriscu Claudiu

36

227

Duta Erwin

VN

Bordesti de Jos

2

Mohorea Ticu

36

228

Tipa Adelina-Ancuța

SV

Solonet

3

Chidovet Iosif

36

229

Gavrileac David

SV

Moldovita

1

Luncanu Ovidiu

35

230

Lungu Simona

SV

Chiril

1

Huean Olivian

35

231

Ababei Emanuel

IS

Poiana

1

Daniluc Daniel

35

232

Alban Cristina Adelina

NT

Piatra Neamț

1

Gherge Laurentiu

34

233

Iacob Lois

BT

Roma

1

Apostol Alin

34

234

Laurus Ana-Maria

SV

Milișăuți

1

Morhan Dumitru

34

235

Timofte Andrada Ioana

BT

Dorobanti

1

Apostol Alin

34

236

Prăjină Iolanda

IS

Deleni

1

Ciobanu Constantin

34

237

Barcan Emi                         

NT

Stefan Cel Mare

2

Hotnog Titi

34

238

Vlad Răzvan

NT

P Neamt Sarata

2

Chirilianu Costel

34

239

Nicolae Eric Leonard

GL

Galati Betania

3

Chirilianu Eugen

34

240

Ifrim Alexandru

GL

Slobozia Corni

1

Mardare Ionel

33

241

Stefan Alberto

BC

Racauti

2

Bursuc Daniel

32

242

Rusu Ana-Maria

GL

Grivita

1

Neacsu Dorel

31

243

Stan Lavinia

VS

Mireni

1

Stavarachi Ionut

31

244

Manea Săndița

VN

Adjud

4

Sorohan Gabriel

31

245

Ocheana Robert

VN

Ramniceni

2

Chiriac Daniel

30

246

Podosu Alin   

NT

Stefan Cel Mare

3

Hotnog Titi

30

247

Sărăcuțu Albert Samy

BC

Bacau centru

3

Burlacu Pavel

30

248

Pădurariu Rebeca-Emanuela

BT

Darabani

3

Hriscu Claudiu

30

249

Giurgilă Eduard

NT

Roman

1

Profir Eugen

28

250

Iorga Daniel

BC

Budesti

3

Ciolac Neculai

28

251

Chirileanu Emanuel

SV

Vatra Dornei

4

Huean Olivian

28

252

Nani Ana-Francesca

NT

Piatra Neamț

1

Gherge Laurentiu

27

253

Calenciuc Iuli

SV

Milișăuți

1

Morhan Dumitru

27

254

Constantinescu Ioana Victoria

VN

Bordesti de Jos

1

Mohorea Ticu

26

255

Anii Simona

BC

Oituz

3

Sandru Ciprian

26

256

Padurariu Ioan

BT

Hlipiceni

1

Neacsu Eduard

25

257

Paduraru Laura     

NT

Stefan Cel Mare

3

Hotnog Titi

23

258

Culiuc Sarah Miriam

SV

Dorna Candreni

3

Huean Olivian

22

259

Solomon Radu Christopher

BT

Botosani Betel

2

Burlacu Ovidiu

20

Grupa 0

 

Nr

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

1

Nedelcu Rebeca

IS

Iasi Sararie

0

Asaftei Mugurel

91

Premiul 1

2

Marin Ernest

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

88

Premiul 1

3

Necula Irene

NT

Piatra Neamț

0

Gherge Laurentiu

82

Premiul 2

4

Bivol Giulia Alessia

SV

Suceava

0

Lupu Savel

82

Premiul 2

5

Pascu Diana

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

82

Premiul 2

6

Ursan Bogdan Alexandru

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

82

Premiul 2

7

Filimon Sara

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

79

Premiul 3

8

Vasilache Hadasa

GL

Matca 2

0

Nunu Ionut

76

Premiul 3

9

Moisoiu Sarah

VN

Tamboiesti

0

Chiriac Daniel

73

Premiul 3

10

Voicu Melisa

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

70

Premiul 3

11

Bursuc Emanuel

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

70

Premiul 3

12

Gherasim Amalia

SV

Burdujeni

0

Lupu Savel

67

Mentiune

13

Tipa Andi 

BT

Bajura

0

Sava Iulian

67

Mentiune

14

Gavrila Bianca

VN

Gugesti

0

Mohorea Ticu

67

Mentiune

15

Panaet Emma

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

67

Mentiune

16

Szakcs Adel-Noemi

VN

Bordesti de Jos

0

Mohorea Ticu

67

Mentiune

17

Panainte Răzvan

IS

Perieni

0

Asaftei Mugurel

67

Mentiune

18

Duliba Mara

NT

Bodeştii de Jos

0

Dascalu Viorel

64

Mentiune

19

Ștefan Vladimir

BC

Odobești

0

Ciolac Neculai

64

Mentiune

20

Humelnicu Aida Ingrid

BT

Dorobanti

0

Apostol Alin

64

Mentiune

21

Botezatu Diana

IS

Iasi Sararie

0

Asaftei Mugurel

64

Mentiune

22

Istrate Sabina

SV

Suceava

0

Lupu Savel

61

23

Țiplea Nancy

SV

Suceava

0

Lupu Savel

61

24

Anghel Emalya

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

61

25

Condrache Stefan

GL

Matca 2

0

Nunu Ionut

61

26

Levițchi Larisa

SV

Milișăuți

0

Morhan Dumitru

59

27

Radu Mario

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

58

28

Alungulese Leonard Daniel

BT

Darabani

0

Hriscu Claudiu

55

29

Apostol Ana Maria

BT

Dorobanti

0

Apostol Alin

55

30

Țical Marta-Sabrina

SV

Milișăuți

0

Morhan Dumitru

55

31

Balan Noemi Vanessa

SV

Patrauti

0

Chidovet Iosif

52

32

Burcea Rebeca

SV

Gura Humorului

0

Popescu Valentin

52

33

Padurariu Olguța

BT

Hlipiceni

0

Neacsu Eduard

52

34

Rascu Bianca

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

52

35

Baciu Robert

VN

Focsani

0

Baciu Cristian

52

36

Teișanu Robert

BT

Darabani

0

Hriscu Claudiu

51

37

Mariut Gabriel Alexandru

NT

Vad

0

Hotnog Titi

49

38

Patratanu Tiberiu

BC

Budesti

0

Ciolac Neculai

49

39

Sandu Bianca Naomi

BC

Bacau centru

0

Burlacu Pavel

49

40

Alupoaie Amelia 

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

49

41

Morozan Alis

GL

Galati Betania

0

Chirilianu Eugen

49

42

Postolache Daniel

IS

Glodenii Gandului

0

Apostol Beniamin

49

43

Scîrțu Letisia

IS

Frumusica

0

Daniluc Daniel

49

44

Cojocaru Roșu Eva-Daiana

SV

Milișăuți

0

Morhan Dumitru

46

45

Seserman Albert

SV

Todiresti

0

Chidovet Iosif

46

46

Ilie Iasmin

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

46

47

Burduloi Anda Clara

NT

Piatra Neamț

0

Gherge Laurentiu

43

48

Savin Romina

NT

Roznov

0

Alban Gabriel

43

49

Baston Giulia

NT

P Neamt Sarata

0

Chirilianu Costel

40

50

Ciocan Alina Beatrice

NT

Miron Costin

0

Horîndău Daniel

40

51

Cojocaru David

SV

Milișăuți

0

Morhan Dumitru

40

52

Laurus Valentina

SV

Milișăuți

0

Morhan Dumitru

38

53

Amariei Joshua David

NT

Bodeştii de Jos

0

Dascalu Viorel

37

54

Ciobanu Andreea

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

37

55

Zugravu Carmina

SV

Burdujeni

0

Lupu Savel

37

56

Parfenie Ruben Ayan

IS

Deleni

0

Ciobanu Constantin

37

57

Magureanu Denisa

BC

Budesti

0

Ciolac Neculai

34

58

Plesuvu Lavinia

BC

Budesti

0

Ciolac Neculai

34

59

Sorohan Ștefania

VN

Adjud

0

Sorohan Gabriel

34

60

Zarzalin Narcisa Anca

VN

Bordesti de Sus

0

Mohorea Ticu

34

61

Prăjină Rebeca Tatiana

IS

Deleni

0

Ciobanu Constantin

34

62

Iorga Andra

BC

Budesti

0

Ciolac Neculai

31

63

Popa Lidia

VN

Radulesti

0

Platon Bogdan

28

64

Aluculesei Adelina

BT

Roma

0

Apostol Alin

25

65

Marcu Ana

BC

Onesti

0

Sandru Ciprian

16

Felicitări tuturor participanților!

1 răspunde

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *