Rezultate Olimpiada de Cunoștințe Biblice 2015 – faza pe Conferință

Avem bucuria să vă oferim rezultatele la Olimpiada de Cunoștințe Biblice 2015 (Olimpiada de Religie) – faza pe Conferință. Testele care au fost date le puteți descărca de aici.

Felicitări tuturor participanților!

Grupa 0

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

Soare Eduard

BC

Moinesti

0

Trenchea Cristian

100

Excelent

Soare Edwin

BC

Moinesti

0

Trenchea Cristian

100

Excelent

Chirilianu Norris

GL

Galati Betania

0

Chirilianu Eugen

100

Excelent

Macalau Vasilica Codrut

VN

Tamboesti

0

Baciu Eugen

100

Excelent

Nedelcu Rebeca

IS

Iasi Sararie

0

Asaftei Mugurel

100

Excelent

Rotaru Alexia

IS

Iasi Sararie

0

Asaftei Mugurel

100

Excelent

Baciu Claudia

SV

Suceava

0

Lupu Savel

97

I

Basescu Adelin 

BT

Dorobanți

0

Apostol Alin

97

I

Rascu Bianca

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

97

I

Havrestiuc Alex

SV

Suceava

0

Lupu Savel

95

II

Ciocoiu Beatrice Flavia

BC

Oituz

0

Șandru Ciprian

94

II

Marin Ernest 

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

94

II

Chihaia Alexandra

IS

Pascani

0

Bursuc Cornel

94

II

Panaite Razvan 

IS

Perieni

0

Asaftei Mugurel

94

II

Ababei Emanuel

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

93

III

Horindau Rut 

NT

Roman

0

Profir Eugen

91

III

Burcea Adrian

SV

Gura Humorului

0

Popescu Valentin

91

III

Țiplea Nancy

SV

Suceava

0

Lupu Savel

91

III

Nicolae  Karina

GL

Galati Betania

0

Chirilianu Eugen

91

III

Raducan Luis

GL

Matca 2

0

Nunu Ionut

91

III

Curcan Evelina

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

90

III

Drob Raluca

NT

Piatra Neamț

0

Dospinescu Emilian

88

M

Galateanu Stefan

BC

Odobesti

0

Ciolac Nelu

88

M

Barbalata Tudor

BT

Botosani Betel

0

Burlacu Ovidiu

88

M

Țiplea Candice

SV

Suceava

0

Lupu Savel

88

M

Condrache Razvan

GL

Matca 2

0

Nunu Ionut

88

M

Ghiuzan Emanuele

VN

Dumbraveni

0

Platon Bogdan

88

M

Solomon Roberto

BT

Botosani Betel

0

Burlacu Ovidiu

87

M

Botezatu Diana

IS

Iasi Sararie

0

Asaftei Mugurel

87

M

Moldovan Camelia

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

85

M

Pîrgaru Stefan

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

85

M

Alupoaie Amelia

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

85

M

Strugari Naomi Eliza

SV

Iaslovat

0

Morhan Dumitru

85

M

Moisoiu Sarah

VN

Tamboesti

0

Baciu Eugen

85

M

Sandu Bianca-Naomi

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

82

Tipa Andy

BT

Bajura

0

Burlacu Gheorghe

80

Duliba Mara

NT

Bodesti de jos

0

Hotnog Titi

79

Loba Andra

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

79

Rotaru Mario

NT

Piatra Neamț

0

Dospinescu Emilian

79

Biru Adelin

SV

Poieni Solca

0

Horîndău Toader

79

Bivol Giulia

SV

Suceava

0

Lupu Savel

79

Havrestiuc Stefania

SV

Suceava

0

Lupu Savel

79

Popescu Ingrid

SV

Gura Humorului

0

Popescu Valentin

79

Patilea-Tanase Daniel-David  

GL

Pechea

0

Neacsu Dorel

79

Ursan Alexandru

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

79

Bursuc Emanuel

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

77

Ursan Andrada

IS

Poiana

0

Daniluc Daniel

77

Alexandru Dan

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

76

Savin Romina

NT

Sarata

0

Chirilianu Costel

76

Drehluta Nicoleta

SV

Radauti

0

Paslaru Petrica

76

Levitchi Larisa

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

76

Balanescu Alexandru

GL

Matca 2

0

Nunu Ionut

76

Humelnicu Aida

BT

Dorobanti

0

Apostol Alin

74

Magureanu Andrei

BC

Budesti

0

Ciolac Nelu

73

Istrate Sabina

SV

Suceava

0

Lupu Savel

73

Capota Andra Lorena

GL

Matca 1

0

Iacob Stelian

73

Laurus Ana Maria

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

70

Szakacs Adel Noemi

VN

Bordesti de jos

0

Mohorea Ticu

70

Sauca Marcos

BT

Concesti

0

Tilihoi Eduard

69

Magureanu Denisa

BC

Budesti

0

Ciolac Nelu

67

Petrice Adelina

VN

Dumitresti

0

Mohorea Ticu

67

Buboaca Justin

VN

Gugesti

0

Mohorea Ticu

64

Calin Bianca

GL

Cuza Voda

0

Neacsu Dorel

64

Ostrovschi Andra

IS

Glodenii Gandului

0

Apostol Beniamin

64

Beresteanu Denisa

BT

Dorobanti

0

Apostol Alin

63

Marin Cristina-Loredana

GL

Grivita

0

Neacsu Dorel

63

Sorica Alexandru

VN

Tamboesti

0

Baciu Eugen

63

Cojocaru Eva Daiana

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

61

Aluculesei Adelina

BT

Roma

0

Apostol Alin

56

Iorga Andra

BC

Budesti

0

Ciolac Nelu

55

Iorga Filip

BC

Budesti

0

Ciolac Nelu

55

Zugrvu Karmina

SV

Suceava

0

Lupu Savel

52

Rosca Catalin

VN

Bordesti de sus

0

Mohorea Ticu

52

Tuță Naomi

SV

Suceava

0

Lupu Savel

51

Iorga Raluca

BC

Budesti

0

Ciolac Nelu

49

Năstase Lavinia

BC

Bacau

0

Burlacu Pavel

49

Balmus Larisa Loredana

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

49

Zarzalin Anca Narcisa

VN

Bordesti de sus

0

Mohorea Ticu

49

Calenciuc Gheorghe

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

47

Laurus Valentina

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

46

Achitei Razvan

NT

Piatra Neamț

0

Dospinescu Emilian

40

Ciubotaru Andrei

VN

Fitionesti

0

Baciu Cristian

40

Crinta David

SV

Marginea

0

Paslaru Petrica

39

Cazac Cosmina

SV

Marginea

0

Paslaru Petrica

35

Zlotar Rebeca

SV

Marginea

0

Paslaru Petrica

35

Rosca Manuel

VN

Bordesti de sus

0

Mohorea Ticu

34

Constantinescu Ioana – Victoria

VN

Bordesti de jos

0

Mohorea Ticu

31

Balmos Sergiu

SV

Milisauti

0

Morhan Dumitru

30

Lefter Alexandra

GL

Suceveni

0

Stefanita Gabriel

25

Rusu Ana-Maria

GL

Grivita

0

Neacsu Dorel

25

Grupa 1

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

Ropcean Calin

SV

Botus

1

Varadi Iuliu

98

I

Metelet Alexandru

BT

Botosani Speranta

1

Cristea Dorin

94

II

Șveduneac Sara

SV

Patrauti

1

Pauluic Paul Florin

92

III

Capota Ema Raluca 

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

92

III

Dranca Ruxandra

SV

Poieni Solca

1

Horîndău Toader

90

III

Popovici Eduard

SV

Suceava

1

Lupu Savel

90

III

Miron Freddy Luys

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

90

III

Plesuvu Iulia

BC

Budesti

1

Ciolac Nelu

88

M

Bivol Viviana

SV

Suceava

1

Lupu Savel

88

M

Poenari George

SV

Botus

1

Varadi Iuliu

88

M

Țabrea Fabian

SV

Vatra Dornei

1

Chidovat Iosif

88

M

Dragnea Emanuela

IS

Strunga

1

Apostol Beniamin

88

M

Ursan Denisa

IS

Poiana

1

Daniluc Daniel

88

M

Tănase Robert-Emanuel 

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

86

M

Ciobanu Lavinia

IS

Deleni

1

Ciobanu Constantin

86

M

Cerbu Madalina

NT

Piatra Neamț

1

Dospinescu Emilian

84

M

Nechifor Andrei

BT

Concesti

1

Tilihoi Eduard

84

M

Sirbu Ioana

IS

Perieni

1

Asaftei Mugurel

84

M

Vernica Teodor

NT

Roman

1

Profir Eugen

82

M

Burca Simida

BT

Dorobanti

1

Apostol Alin

82

M

Crinta Nicu

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

82

M

Ursu Tutuianu Andreea

SV

Colacu

1

Varadi Iuliu

82

M

Bajenaru Ruben

VN

Tamboesti

1

Baciu Eugen

82

M

Avram Adriana

SV

Poieni Solca

1

Horîndău Toader

80

Hremaliuc Luiza

SV

Moldovita

1

Luncanu Ovidiu

80

Morariu Andreea

IS

Perieni

1

Asaftei Mugurel

80

Chica Violeta

BC

Budesti

1

Ciolac Nelu

78

Rău Grațiela-Lavinia 

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

78

Stefan Alberto

BC

Racauti

1

Bursuc Daniel

78

Avadani Claudia

BC

Supan

1

Apostol Dragos

76

Compot Ionuț Adrian

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

76

Marin Andy

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

75

Amalitii Samuel

NT

Sarata

1

Chirilianu Costel

74

Gherghe Ines

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

74

Solomon Rahela

NT

Piatra Neamț

1

Dospinescu Emilian

74

Ciornei Rebeca

SV

Moldovita

1

Luncanu Ovidiu

74

Goleanu Emanuela

BT

Concesti

1

Tilihoi Eduard

74

Condrachi Dragoș

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

74

Visan Noemina

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

74

Pohrib Karina

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

73

Prăvălici Simona

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

72

Duta Erwin Andrees

VN

Bordesti de jos

1

Mohorea Ticu

72

Berbecaru Andra

BT

Darabani

1

Hriscu Claudiu

70

Magdici Daria

SV

Radauti

1

Paslaru Petrica

70

Vararu Catalin

SV

Suceava

1

Lupu Savel

70

Zlotar Elisa

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

70

Isofachescu Carolina

VN

Bordesti de sus

1

Mohorea Ticu

70

Burduloi Sara

NT

Piatra Neamț

1

Dospinescu Emilian

68

Cazac Denisa

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

68

Cuciurean Ovidiu

SV

Vatra Dornei

1

Chidovat Iosif

68

Humelnicu Olivia

BT

Dorobanti

1

Apostol Alin

68

Zlotar Debora

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

68

Ursai Vasile

BC

Strugari

1

Apostol Dragos

66

Cucuruzac Oana

BT

Darabani

1

Hriscu Claudiu

66

Bîrsan Sebastian 

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

64

Farcaș Rebeca

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

64

Axenie Vivi

GL

Slobozia Corni

1

Mardare Ionel

64

Istrate Raluca

GL

Matca 2

1

Nunu Ionut

64

Ochiana Eduard

VN

Tamboesti

1

Baciu Eugen

64

Magureau David

BC

Budesti

1

Ciolac Nelu

62

Ursai Constantin

BC

Strugari

1

Apostol Dragos

60

Solomon Christopher Radu

BT

Botosani Betel

1

Burlacu Ovidiu

60

Zaharia Gimi

BC

Odobesti

1

Ciolac Nelu

58

Dascălu Cristina 

NT

Pângărati

1

Alban Gabriel

56

Sandu Adelin

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

56

Dumitru Lavinia

SV

Colacu

1

Varadi Iuliu

56

Țofei Ligia

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

56

Domnescu Beatrice

VN

Bordesti de sus

1

Mohorea Ticu

56

Ifrim Alexandru

GL

Slobozia Corni

1

Mardare Ionel

56

Szakacs Maria

VN

Bordesti de jos

1

Mohorea Ticu

56

Rău Flavia-Amalia 

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

54

Strugariu Denisa

IS

Iasi Sararie

1

Asaftei Mugurel

54

Avram Alexandru

SV

Poieni Solca

1

Horîndău Toader

52

Rarinca Dragos 

GL

Matca 1

1

Iacob Stelian

52

Strugariu Marius

IS

Iasi Sararie

1

Asaftei Mugurel

52

Bolohan Emanuela 

NT

Bicazu Ardelean

1

Alban Gabriel

46

Turcu Naomi

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

44

Alban Cristina Adelina 

NT

Pângărati

1

Alban Gabriel

42

Năstase Dănuț

BC

Bacau

1

Burlacu Pavel

42

Zlotar Elisei

SV

Marginea

1

Paslaru Petrica

40

 Grupa 2

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

Chirilianu Beatrice

NT

Sarata

2

Chirilianu Costel

96

II

Nechifor Larisa

BT

Concesti

2

Tilihoi Eduard

94

II

Tacu Cristian

VN

Tamboesti

2

Baciu Eugen

94

II

Basescu Giulia

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

92

III

Stăvărache Elisei

SV

Suceava

2

Lupu Savel

92

III

Ilas Lavinia

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

92

III

Panaite Sergiu

IS

Perieni

2

Asaftei Mugurel

90

III

Ursan Teofil

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

90

III

Ferent Elisa

BC

Strugari

2

Apostol Dragos

88

M

Bulboaca Gabriela

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

88

M

Rascu Andrei

BT

Concesti

2

Tilihoi Eduard

88

M

Cristea Ruben

BC

Bacau

2

Burlacu Pavel

86

M

Istrate Albert

BC

Bacau

2

Burlacu Pavel

86

M

Rață Anca Ioana

BC

Serbanesti

2

Sestun Viorel

86

M

Gherasim Lorian

SV

Burdujeni

2

Lupu Savel

86

M

Istrate Sebastian

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

86

M

Țîmpu Ionuț

BC

Bacau

2

Burlacu Pavel

84

M

Cotruta Daniela

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

84

M

Muha Emima

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

84

M

Sorea Gratiela

SV

Iaslovat

2

Morhan Dumitru

84

M

Florea Gabriela Martha

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

84

M

Gheorghita Emanuela-Livia

VN

Tamboesti

2

Baciu Eugen

84

M

Carp Adriana

BC

Odobesti

2

Ciolac Nelu

80

Duliba Ruben

NT

Bodesti de jos

2

Hotnog Titi

80

Lungu Naomi

SV

Suceava

2

Lupu Savel

80

Calin Alex

GL

Galati Betania

2

Chirilianu Eugen

80

Ifrim Daniel – Narcis

GL

Slobozia Corni

2

Mardare Ionel

80

Morariu Eliza

IS

Perieni

2

Asaftei Mugurel

80

Acsinte Andreea

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

79

Amalitii Albert

NT

Sarata

2

Chirilianu Costel

78

Condrache Emina Sarah

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

78

Dobrea Sarah – Nicole

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

78

Marin Alisa- Ruth

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

78

Scartu Olivia Rebeca

IS

Frumusica

2

Daniluc Daniel

78

Plescau Rebeca

BC

Moinesti

2

Trenchea Cristian

76

Tipa Oana

BT

Bajura

2

Burlacu Gheorghe

76

Grijanovschi Vica

IS

Pascani

2

Bursuc Cornel

76

Palade Larisa

BC

Bucsesti

2

Trenchea Cristian

74

Plamada Samuel

IS

Strunga

2

Apostol Beniamin

74

Ursan Robert

IS

Poiana

2

Daniluc Daniel

74

Hojbotă Daniel

SV

Poieni Solca

2

Horîndău Toader

73

Ilie Robert

GL

Matca 2

2

Nunu Ionut

72

Măcălau Larisa

VN

Tamboesti

2

Baciu Eugen

72

Panaite Claudiu

IS

Perieni

2

Asaftei Mugurel

72

Rau Adelin

BC

Bacau

2

Burlacu Pavel

70

Goleanu Andreea

BT

Concesti

2

Tilihoi Eduard

70

Jalba Naomi Eveline

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

70

Coman Andreea

BT

Concesti

2

Tilihoi Eduard

68

Iacob Evelina

GL

Matca 1

2

Iacob Stelian

68

Crinta Valentin

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

66

Gavril Alin Daniel

BT

Dumbrăvița

2

Huean Olivian

66

Cazac Andreea

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

63

Teiosanu Catalin

BT

Darabani

2

Hriscu Claudiu

63

Cozmeniuc Emanuel Mihai

NT

Bodesti de jos

2

Hotnog Titi

62

Chirila Olivian

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

62

Imbir Ariadna

BT

Bajura

2

Burlacu Gheorghe

62

Paraschiv Eduard

VN

Tamboesti

2

Baciu Eugen

62

Anii Simona

BC

Oituz

2

Șandru Ciprian

60

Iordache Toni

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

60

Onisiminiuc Adelin

SV

Milisauti

2

Morhan Dumitru

60

Petrice Manuel

VN

Dumitresti

2

Mohorea Ticu

56

Teiosanu Andrei

BT

Darabani

2

Hriscu Claudiu

55

Măimăscu Robert

VN

Fitionesti

2

Baciu Cristian

54

Chirila Alfred

BT

Dorobanti

2

Apostol Alin

52

Turcu Ionuț

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

52

Țofei Otniel

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

50

Enuta Sara

VN

Bordesti de sus

2

Mohorea Ticu

50

Mihăilescu Dumitru

SV

Marginea

2

Paslaru Petrica

46

Rosca Cristi

SV

Patrauti

2

Pauliuc Paul Florin

41

Chirilianu Lavinius

SV

Vatra Dornei

2

Chidovat Iosif

36

Pascal Florin

VN

Fitionesti

2

Baciu Cristian

24

Ghidiboancă Raluca

BC

Oituz

2

Șandru Ciprian

16

Grupa 3

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

Vasilache Anaiss Noemina

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

100

Excelent

Țiplea Iuliana

SV

Suceava

3

Lupu Savel

98

I

Ilie  Bebe Adelin

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

98

I

Jalba Carmina

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

98

I

Calinescu Ana Maria

BT

Botosani Betel

3

Burlacu Ovidiu

96

II

Rosca Abiram

BT

Concesti

3

Tilihoi Eduard

96

II

Fandarac Gabriela

IS

Glodenii Gandului

3

Apostol Beniamin

94

II

Vernica Samuel Angelo

NT

Roman

3

Profir Eugen

92

III

Drob Eduard

NT

Piatra Neamț

3

Dospinescu Emilian

90

III

Sandulache Eliza

BT

Dorobanti

3

Apostol Alin

90

III

Condrachi Rebeca

GL

Matca 2

3

Nunu Ionut

88

M

Gheorghițoaia Andra Raluca

IS

Pascani

3

Bursuc Cornel

88

M

Croitoru Andra Larisa

GL

Matca 2

3

Nunu Ionut

84

M

Dragomir Andres

GL

Matca 1

3

Iacob Stelian

82

M

Barcan Elias-Andi

NT

Sarata

3

Chirilianu Costel

78

Isaila Roger

BC

Bacau

3

Burlacu Pavel

78

Prăvălici Otniel

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

78

Raileanu Alberto

BT

Concesti

3

Tilihoi Eduard

78

Bizideaua Maria

BC

Strugari

3

Apostol Dragos

74

Chiuariu Laura Lucia Marta

BT

Dorohoi

3

Huean Olivian

74

Gavriluta Sergiu

BT

Darabani

3

Hriscu Claudiu

72

Țofei Ioana

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

72

Metelet Anamaria

BT

Botosani Speranta

3

Cristea Dorin

69

Cioaba Eduard

IS

Glodenii Gandului

3

Apostol Beniamin

64

Paul Irina Estera

BC

Oituz

3

Șandru Ciprian

62

Crinta Magda

SV

Marginea

3

Paslaru Petrica

60

Bolohan Claudiu Robert

NT

Bicazu Ardelean

3

Alban Gabriel

56

Hutu Diana

BT

Botosani Betel

3

Burlacu Ovidiu

52

Lungu Olivia

BT

Botosani Betel

3

Burlacu Ovidiu

48

Cotruta Teodor

BT

Bajura

3

Burlacu Gheorghe

42

Grupa 4

Numele  Prenumele

Județ

Comunitatea

Grupa

Pastor

Punctaj

Premiu

Nicolescu Bianca

BT

Saveni

4

Chiriac Daniel

98

I

Tudorie David Daniel

GL

Galati Betania

4

Chirilianu Eugen

98

I

Țiplea Loriana

SV

Suceava

4

Lupu Savel

94

II

Ilie Narcis

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

94

II

Iacob Eusebiu

GL

Matca 1

4

Iacob Stelian

92

III

Goleanu Ioana

BT

Concesti

4

Tilihoi Eduard

90

III

Ion Vlad Emanuel

GL

Rogojeni

4

Stefanita Gabriel

90

III

Luca Onedin

BT

Concesti

4

Tilihoi Eduard

86

M

Asofiei Sara- Iohana

BC

Serbanesti

4

Sestun Viorel

82

M

Rață Ada- Olivia

BC

Serbanesti

4

Sestun Viorel

80

Muscalita Ovidiu

BT

Botosani Betel

4

Burlacu Ovidiu

80

Codrianu Evelina

BT

Darabani

4

Hriscu Claudiu

76

Panaitiu Claudia

GL

Matca 2

4

Nunu Ionut

72

Surugiu Raluca

VN

Fitionesti

4

Baciu Cristian

69

Timofte Robert-Beniamin

BT

Darabani

4

Hriscu Claudiu

68

Trofin Vlad

BC

Strugari

4

Apostol Dragos

64

Rusu Roxana Gabriela

VN

Bordesti de jos

4

Mohorea Ticu

62

Magureanu Nicu

BC

Budesti

4

Ciolac Nelu

60

Coman Mădălina

BT

Concesti

4

Tilihoi Eduard

36

Strugariu Bogdan

BT

Darabani

4

Hriscu Claudiu

30

 

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *